Narzędzia Bez Których nie Obędzie się Żaden Warsztat

Z jakiegoś powodu, większość ludzi uważa mechaniczny aspekt robotyki za niezwykle przerażający. Czują potrzebę niezwykle skomplikowanego i kosztownego sprzętu. Postanowiłem więc wymienić wszystkie podstawowe narzędzia mechaniczne i tanie haki, które można wykorzystać w warsztacie lub przestrzeni produkcyjnej do budowy prostych robotów i innych projektów. Większość z tych narzędzi można znaleźć w całym domu. Niektóre z nich można również wypożyczyć od lokalnego mechanika lub warsztatu naprawczego lub znaleźć w najbliższym zakładzie produkcyjnym. Aby uzyskać więcej informacji na temat przestrzeni dla producentów, sprawdź ten wpis!

Narzędzia tnące

Zwykłe nożyczki, nożyce do pudełek i piła do metalu. Możesz użyć piły do cięcia pudełka, gdy obcinak nie wykonuje swojej pracy, w przeciwnym razie, po prostu trzymałbym piłę w bezpiecznym miejscu z dala od ludzi, ponieważ może to stanowić zagrożenie, jeśli nie jest przechowywany prawidłowo.

Narzędzia chwytające i mocujące

Sugerowałbym, abyś wikłaczył zestaw różnych szczypiec, takich jak igłowane, tnące, jak również płaskie szczypce ukłuciowe. Są to jedne z najbardziej uniwersalnych i pomocnych narzędzi mechanicznych w historii. Oprócz szczypiec, jeśli masz jeden zacisk jak urządzenie do trzymania. Imadła ławki są zbyt mocne, ale są przydatne w niektórych sytuacjach. Zawsze możesz udać się do lokalnego sklepu z narzędziami, jeśli tego potrzebujesz.

Narzędzia pomiarowe

Jest to bardzo ważna kategoria, należy upewnić się, że masz co najmniej jedną właściwą linijkę z widocznymi oznaczeniami i jeśli to możliwe, dostać ręce na jednym z tych chłodnych chowanych taśm pomiarowych, które widzisz w rękach dekoratora wnętrz co jakiś czas. PS: Dostałem swoją od niego.

Narzędzia do pisania

Oczywiście, nie jest wymagane żadne usprawiedliwienie dla nich. Załatw sobie długopis, ołówek, ostry przedmiot lub cokolwiek sobie wymarzysz i trzymaj go za uchem, chyba że chcesz go stracić!

Młotki

Od czasu do czasu może zajść potrzeba odkurzania części z odpadów i oderwania niektórych części. Wtedy przydadzą się młotki i młotki.

Wkrętaki i elementy złączne

Oczywiście, będziesz potrzebował dobrej kolekcji śrubokrętów, abyś mógł otworzyć wszystkie śruby, które znajdziesz w swoim domu. Gospodarstwo domowe E-odpady jest niezwykle użyteczne, nauczyć się gromadzić je i zbierać na darmowe silniki, elektronikę energetyczną i inne tego typu rzeczy.

Ponadto, spróbuj wikłać asortyment śrub i nakrętek z tych wszystkich rzeczy, które odkręcasz. Czasami mogą być bardzo pomocne.

Opaski zaciskowe i taśmy kablowe

Zauważyłeś, że nie pogrupowałem ich z innymi przedmiotami? To dlatego, że są to bogowie hacków, a ja dosłownie uwielbiam te dwie rzeczy. Zip krawaty i taśma do przewodów mogą być dosłownie używane wszędzie, aby przymocować i utrzymać rzeczy razem tymczasowo lub na stałe. Nigdy nie musisz się martwić, że rzeczy się rozpadną, jeśli wiązałeś je zamkiem błyskawicznym lub przyklejałeś taśmą. Są to głupioodporne metody składania rzeczy do kupy. Zdecydowanie są to najlepsze “Jugaad” w historii.

Narzędzia elektryczne

Są to narzędzia mechaniczne, takie jak wiertła, frezy ręczne i dremle. Są one rzadko wymagane i zawsze można je wypożyczyć od lokalnego mechanika. Takie podejście pozwala zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i miejsce.